KONTAKTI


HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA - koordinator konzorcija

een@hgk.hr
www.hgk.hr

Voditeljica projekta









Vesna Torbarina 

01/ 4561 671
vtorbarina@hgk.hr


Organizacija poslovnih sureta B2B i Company missions

Anita Stipić
01/ 456 1783
astipic@hgk.hr


Kontakt s trećim tržištima:

Jelena Dumičić
01/456 1774
jdumicic@hgk.hr


Koordinacija baze poslovne suradnje

Irena Spahić

01/456 1639
ispahic@hgk.hr



HRVATSKA AGENCIJA ZA MALO GOSPODARSTVO, INOVACIJE I INVESTICIJE, HAMAG-BICRO
een@hamagbicro.hr
www.hamagbicro.hr

Baza tehnološke suradnje i transfer tehnologije

Lada Benzon Kršnjavi
01/4891 856
lada.benzonkrsnjavi@hamagbicro.hr

Komunikacije i mediji

Marija Wisely
01/489-1884
Marija.Wisely@hamagbicro.hr

Iva Špoljar Šarić
Iva.Spoljar@hamagbicro.hr

Organizacija B2B poslovnih susreta i Company missions

Marija Herceg
01 6473236
marija.herceg@hamagbicro.hr


Magdalena Dovečer
Magdalena.Dovecer@hamagbicro.hr
01  4891822


Maja Škoda
Maja.Skoda@hamagbicro.hr
01 4891841




ZNANSTVENO TEHNOLOGIJSKI PARK SVEUČILIŠTA U RIJECI, STEPRI

www.step.uniri.hr


Jana Blažević Marčelja mag. oec.

+385 51 265 962
jbmarcelja@uniri.hr

  

Neven Tamarut mag. oec., MBA

+385 51 265 963
ntamarut@uniri.hr

 

Andrea Oštrić Petropoli mag. admin. sanit.

+385 51 265 971
andrea.ostric@uniri.hr

 

Ana Janežić mag. oec.

+385 51 265 973
ana.janezic@uniri.hr

 

Suzana Knežević mag. ing.

+385 51 265 965
suzana.knezevic@uniri.hr

 

Nikolina Zimmermann mag. oec.

+385 51 265 964
nikolina.zimmermann@uniri.hr



URED ZA TRANSFER TEHNOLOGIJE U SPLITU, UNIST
een@utt.unist.hr
www.utt.unist.hr

Inovacije i transfer tehnologije











Inovacije i transfer tehnologije Zaštita intelektualnog vlasništva
Nikola Balić, mag. ing. comp.

E- mail: nbalic@unist.hr
Tel:  +385 91 443 3914

Inovacije i transfer tehnologije Zaštita intelektualnog vlasništva
Ivana Vuka, mag.biol.et
E- mail: ivuka@unist.hr
Tel: +385 21 566 882

Financiranje projekata
Organizacija B2B poslovnih susreta i Company missions
Bruna Paušić, MBA

E-mail: bpausic@unist.hr
Tel: +385 21 566 331


Organizacija B2B poslovnih susreta i Company missions 
Nikola Bejo, mag.oec. 

E-mail: nbejo@unist.hr
Tel: +385 21 566 883



TEHNOLOŠKI PARK VARAŽDIN, TPV

een@tp-vz.hr
www.tp-vz.hr

Komercijalizacija inovacija

Emilija Stručić

042/ 500 050
emilija.strucic@techpark.hr



Sandra Mur
e-mail: sandra.mur@techpark.hr


Inovacije i transfer tehnologije

Karlo Kukec
042/ 500 051
karlo.kukec@techpark.hr


Monika Levanić

E-mail: monika.levanic@techpark.hr

TERA TEHNOPOLIS
een@tera.hr
www.tera.hr

Inovacije i transfer tehnologije

Zaštita intelektualnog vlasništva

Ivan Štefanić
031/251 001
istefanic@tera.hr


Financiranje projekata
Inovacije i transfer tehnologije
Zaštita intelektualnog vlasništva

Ana Nikšić
031/251 002
aniksic@tera.hr

B2B događanja, profili tvrtki, marketing:

Ivona Mrva
ivona@tera.hr

Tel.: +385 (0)31 251 000


Ivana Dumančić
ivana@tera.hr

Tel.: +385 (0)31 251 000

Martina Krsnik
martina@tera.hr

Tel.: +385 (0)31 251 000