Veličina slovaAAA

NaslovnaO nama

KONTAKTI



KOORDINACIJA MREŽE I GOSPODARSKA PITANJA:

HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA
een@hgk.hr
www.hgk.hr

Voditeljica projekta

Vesna Torbarina
01/ 4561 671
vtorbarina@hgk.hr

Organizacija međunarodnih poslovnih susreta

Irena Spahić
01/4561 639
ispahic@hgk.hr

Koordinator baze poslovne suradnje i međunarodnih poslovnih susreta

Jelena Ravlić
01/ 4561 763
jravlic@hgk.hr

Izvori financiranja i programi EU

Igor Bobek
01/4561 798
ibobek@hgk.hr


Županijska komora Osijek

Ivana Erak
031/ 223 852
ierak@hgk.hr


Županijska komora Split

Goranka Košta
021/ 321 135
gkosta@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

Renata Papec
042/ 405 480
rpapec@hgk.hr


Županijska komora Rijeka

Elizabeta Margitić Mihelec
051/209 138
emargitic@hgk.hr



KONTAKTI ZA TRANSFER TEHNOLOGIJE I INOVACIJE:


HRVATSKA AGENCIJA ZA MALO GOSPODARSTVO, INOVACIJE I INVESTICIJE, HAMAG-BICRO
een@hamagbicro.hr
www.investcroatia.hr

Informiranje o mogućnostima financiranja projekata, upravljanje inovacijama , poslovni susreti, upravljanje projektom

Renato Vrebac
01/2352 629
Renato.Vrebac@hamagbicro.hr


Baza tehnološke suradnje

Lada Benzon
01/5494 737
lada.benzon@hamagbicro.hr


Intelektualno vlasništvo i transfer tehnologije

Vedran Đidara
01/ 2352 628
vedran.didara@hamagbicro.hr


Komunikacije i mediji


Doris Boras
01 2352 627
doris.boras@hamagbicro.hr


Marija Planinić
01 2352 639
marija.planinic@hamagbicro.hr



ZNANSTVENO TEHNOLOGIJSKI PARK SVEUČILIŠTA U RIJECI, STEPRI
www.step.uniri.hr


Jana Blažević Marčelja
051/265 962
jbmarcelja@uniri.hr

Andrea Oštrić
051/265-961
Andrea.ostric@uniri.hr

Neven Tamarut
051/265 963
ntamarut@uniri.hr



URED ZA TRANSFER TEHNOLOGIJE U SPLITU, UNIST

een@utt.unist.hr
www.utt.unist.hr

Inovacije i transfer tehnologije

Nikola Balić
nikola@utt.unist.hr


Boško Ljubenkov
bosko@utt.unist.hr


TEHNOLOŠKI PARK VARAŽDIN, TPV
een@tp-vz.hr
www.tp-vz.hr

Komercijalizacija inovacija

Emilija Žuvić
042/ 500 050
emilija.zuvic@tp-vz.hr


Inovacije i transfer tehnologije

Karlo Kukec
042/ 500 051
karlo.kukec@tp-vz.hr


TERA TEHNOPOLIS

een@tera.hr
www.tera.hr



Inovacije i transfer tehnologije
Zaštita intelektualnog vlasništva

Ivan Štefanić
031/251 001
istefanic@tera.hr


Financiranje projekata
Inovacije i transfer tehnologije
Zaštita intelektualnog vlasništva

Ana Nikšić
031/251 002
aniksic@tera.hr


Inovacije i transfer tehnologije
Administriranje IT alata

Birgit Böhning
031/251 009
birgit@tera.hr

Kalendar događanja

Uspješne priče

Vijesti iz mreže

Prikaži sve vijesti
RSS

Prijava na newsletter

Ukoliko želite primati obavijesti iz mreže izravno na e-mail, molimo unesite svoje podatke:




Arhivi newslettera možete pristupiti ovdje.

enterpreneurSHEp croatia
 
HAMAG BICRO TERA TEHNOPOLIS d.o.o. Tehnološki park Varaždin Ured za transfer tehnologije Znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci d.o.o. (STeP Ri)

Hrvatska gospodarska komora
Europska poduzetnička mreža Hrvatske
Rooseveltov trg 2, 10000 Zagreb, Hrvatska
e-mail: een@hgk.hr

European Commission This project has been funded with support from the European Commission.
This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.